Międzynarodowa Konferencja „X Ukraińsko-Polskie Dialogi Naukowe” 11-15 czerwca 2024 r. w Bydgoszczy

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji „X Ukraińsko-Polskie Dialogi Naukowe”, która jest wyjątkową okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń między uczonymi z Polski i Ukrainy. Jubileuszowa X. edycja konferencji, wspierana przez program „Doskonała Nauka” Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, odbędzie się w tym roku na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy w dniach 11-15 czerwca.

Zachęcamy do zgłaszania interdyscyplinarnych tematów nawiązujących do obopólnej polsko-ukraińskiej współpracy i rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie konferencji: dialogi2024.ukw.edu.pl