Save the date! Rozszerzone posiedzenie plenarne UKU 10 września 2024 r.

Zgodnie z ustaleniami z prof. Piotrem Stepnowskim – Przewodniczącym KRUP nowej kadencji, rozszerzone posiedzenie plenarne Uniwersyteckiej Komisji Umiędzynarodowienia z udziałem członków Komisji upływającej i nowej kadencji odbędzie się w dniu 10 września 2024 r. w Uniwersytecie Warszawskim (godz. 10:00-15:00).

Na tym posiedzeniu Komisja wskazuje spośród członków nowej kadencji kandydata na Przewodniczącego Komisji. Prawo głosu w tej sprawie mają tylko członkowie komisji nowej kadencji.

Przewodniczącego Komisji powołuje w formie uchwały KRUP na pierwszym swoim posiedzeniu w nowej kadencji. KRUP jest uprawniona do odwołania Przewodniczącego Komisji na wniosek Komisji lub z własnej inicjatywy.
Powołanie Przewodniczącego Komisji kończy dotychczasową i rozpoczyna nową kadencję Komisji.

Uchwała KRUP nr 404 z dnia 04-06-2024 ws zmiany Regulaminu Komisji KRUP